فوايد افزودن کره به قهوه


قهوه عالي است.کره بسيار خوب است.چربي هاي اشباع شده  هم مفيد است.اما آيا تا به حال شنيده ايد که کسي در فنجان قهوه  خود کره بريزد آيا اين کار منفعتي دارد ؟ با اين حال  هميشه اين سخن مهم را به خاطر بسپاريد  که همه چيز در تغذيه بستگي به مقدار و محتواي آن دارد فقط مقدار کمي از هر خوراکي سالم است و افراط در آن براي بدن مضر است


در اينجا با برخي از فايده هاي عجيب اضافه کردن کره البته به شرط آنکه شور نباشد ، به فنجان قهوه آشنا مي شويد.


1 – قرار دادن کره در قهوه باعث تنظيم ميزان کلسترول و کاهش چربي بدن مي شود و از بيماريهاي قلبي مي کاهد. علاوه بر اين که اين کار منبع خوبي براي تامين و يتامين K محسوب مي شود.
2 – بافت ملکولي وهورموني ايجاد مي کند و روغن هاي مفيد براي مغز را تامين مي کند و همچنين ضد التهاب است و مانع از ابتلا به بيماري هاي سخت و دشوار مي شود.
3 – نوشيدن يک فنجان قهوه با کره در هر صبح باعث سوخت و ساز چربي ها در طول روز مي شود و براي افرادي که با افزايش وزن دست به گريبان هستند، مفيد است.
4 – کره به شما انرژي لازم در طول روز را مي بخشد و جايگزين خوبي براي کربوهيدراتها به شمار مي رود.
5 – دو قاشق کره در يک فنجان قهوه باعث در هم آميخته شدن چربي قهوه با چربي کره مي شود و جايگزين مناسبي براي صبحانه است و به جسم شما در طول روز پويايي مي بخشد.


 


اطلاعات بيشتر:


قهوه براي چه کساني مضر است


زمان مناسب خوردن قهوه


 


براي اطلاعات بيشتر  آيا قهوه کره براي سلامتي مفيد است


ساير محصولات مرتبط فروشگاه قهوه


خريد هات چاکلت


قهوه ترک  | خريد قهوه ترک


قهوه فوري |   خريد قهوه فوري


کپسول قهوه |خريد کپسول قهوه


قهوه اسپرسو  |   خريد قهوه اسپرسو


قهوه روبوستا | خريد قهوه روبوستا


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


ارزهای دیجیتالی رایگان قفسه فروشگاهی ღ♥ღ وبلاگ محمد رفیع درزاده ღ♥ღ hh طراح و مجری کلیه ی قطعات بتنی آدم روها دریچه - طوقه - رینگ و ... دل نوشته های یک همسر جوان...! کاردستی علم فن زبان دستگاه تصفیه آب دانلود فیلم